Улітку учні шостих класів заготовили для шкільної їдальні 6 кг сухо- го липового цвіту. 1)

Скільки склянок чаю можна буде заварити, якщо на одну склянку по- трібно 2 г сухого цвіту? 2) На скільки днів вистачить заготовленого цвіту, якщо у школі харчується 100 дітей????? Срочноооо поставлю найкращу зірку

Ответы на вопрос

Отвечает Резаев Вова.

Відповідь:

1) 3000 склянок
2) 30 днів

Покрокове пояснення:
1) 6кг = 6000г, тому 6000÷2=3000
2) 3000÷100=30(з умовою, що діти випиватимуть по 1 склянці в день)

Отвечает Ilyunov Sergey.

Пошаговое объяснение:

1 кг = 1000 г

6 кг = 6 * 1000 = 6000 г

1) 6000 : 2 = 3000 (чашек) - можно будет заварить из 6 кг сухой липы

2) 3000 : 100 = 30 (дней) - хватит заготовленной липы