3.) (Розв'яжи задачу на пропорційне ділення.) У Їдальні учні других і третіх класів зайняли

однакову кiлькiсть столів. Учні других класів розмістилися по 6 осіб за кожним столом, а третіх по 5. Скільки окремо третьокласників і другокласників прийшло на обід, якщо разом у їдальні було 110 дітей? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосева Анастасия.

Відповідь:

60 другокласників та 50 третьокласників

Покрокове пояснення:

110/11 = 10, тобто всього 20 столів

10*5 = 50 третьокласників

10*6 = 60 другокласників