Учні трьох шостих класів разом посадили 54 дерева. Учні 6-А і 6-В класів посадили 36 дерев, а учні

6-Б і 6-В класів-37 дерев. Скільки дерев посадили учні кожного класу?СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Оля.

Ответ:

6А=17, 6В=19, 6Б=18

Пошаговое объяснение:

Нехай 6А посадив - х дерев, 6В-у, 6Б - z.

Тоді :

1) x+y=36

  y+z=37

  y=36-x

  z=37-y

2) x+y+z=56

x+36-x+37-(36-x)=54

x=54-37

x= 17

y=36-17=19

z=37-19=18

Відповідь: 6А=17, 6В=19, 6Б=18