6. За три дні викопали 426 кг картоплі. За перший день викопали 123 кг, що на 46 кг менше, ніж за

другий день. Скільки картоплі зібрали за третій день? поможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивасенко Ангелина.

Ответ:

134 кг

Пошаговое объяснение:

123+123+46=292

426-292=134 кг

Отвечает Асауленко Вячеслав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)125+46=171 (кг) - другого дня;

2)426-(125+171)=130 (кг).

Відповідь: 3 дня зібрали 130 кг картоплі.

Сподіваюсь правильно