У селі Кошкіно за перший день викопали 8 кг картоплі, за другий

день викопали картоплі на 15 кг більше, а у третій день спільну кількість викопаної картоплі за два дні збільшили ще в 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Трудова Екатерина.

Ответ:

63 кг в третий день

Пошаговое объяснение:

8+15=23(кг)-во второй день

(8+23)*2=62(кг)-третий день