за перший день зібрали 512 кг картоплі, що на 568 кг менше ніж другий день. В третій день зібрали

на421 кг більше, ніж за перший день. Скільки картоплі зібрала бригада за три дні!! Помогите пожалуйста, и обязательно краткое условие

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Валя.

Ответ:

2515 кг

Пошаговое объяснение:

1-й день - 512 кг

2-й день - ?, на 568 кг > ніж за 1-й (можна стрілкою показати)

3-й день - ?, на 421 кг > ніж за 1-й

за 3 дні - ?

розв'язання:

1) 512+568=1070 кг (за 2-й день)

2) 512+421=933 кг (за 3-й день)

3) 512+1070+933=2515 кг

Відповідь: 2515 кг картоплі зібрала бригада за 3 дні.