Скільки квітів було у бабусі,якщо після того,як вона продала 4 букети,по 5 квіток у кожному,у неї

залишилося ще 24 квітки?

Ответы на вопрос

Отвечает Петровец Анисия.

Ответ:

44 квітки

Пошаговое объяснение:

1) 4×5=20 - у проданих букетів

2) 24+20=44 - всього квітів

Відповідь: Було - 44 квітки

Отвечает Сафронова Аня.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение: