Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: добуток суми та різниці чисел 38 і 183​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурецкая Ангелина.

(38 + 183) \times (183 - 38) = 221 \times 145 = 45221 [/tex]

або

(38 + 183) \times ( 38 - 183) = 221 \times ( - 145) =  - 45221