2. Виконайте вправи. 1) У зоопарку в одній клітці було 6 мавп, у другій 10 і в третій 8 мавп. В

обід кожній мавпі дали по 3 банана. Скільки бананів отримали всі мавпи? Обчисліть двома способами. Помогите умоляюю​

Ответы на вопрос

Отвечает Chugunov Kirill.

Ответ:

1 спосіб:                          

1) 10+8+6=24
1) 24*3=72


2 спосіб:

1) 10*3=30
2) 6*3=18
3) 8*3=24
4) 30+24+18=72

Пошаговое объяснение: