4 Есепті шығар. Арасы 2 км болатын екі кенттен бір уақытта бірінен-бірі қарама-қарсы бағытқа екі

салт атты шықты. Біреуінің жыл- дамдығы 12 км/сағ, ал екіншісінікі — 18 км/сағ. 2 сағаттан кейін олардың арақашықтығы қандай болады? - пж көмектесіңдерші пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Санникова Ксения.

Ответ:

58km

Пошаговое объяснение:

12+18=30km

30*2=60km

60-2=58km