4А Есепті шығар. Арасы 40 км болатын екі ауылдан бір уақытта екі шаңғышы бірінен-бірі қарама-қарсы

бағытқа шықты. Бiреуiнiң жыл- дамдығы - 10 км/сағ, екіншісінікі - 12 км/сағ. Олардың арасы 2 сағаттан кейін қандай болады? - - V1 = 12 км/сағ t = 2 caf S = 40 км S = ? KM Өрнектер нені білдіретінін түсіндір. (10+12) 2 (10+12) 2+40 V2 = 10 км/са​

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Ксения.

Ответ:

12×2=24км/сағ

10×2=20км/сағ

40-20=20

40-24=16

Жауабы:36км