!!!Даю 40 балів!!!!!!! Хелп!!!Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда якщо його найбільший

вимір дорівнює 8 см ,середній і наймен ший  на 2 см коротші за відповідний попередній вимір.♡♡♡​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутерина Ксюша.

Відповідь:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 192 см³.

Покрокове пояснення:

Найбільший вимір прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8 см.

Його середній вимір на 2 см коротший за порередній ( тобто коротший за 8 см. ):

8 - 2 = 6 см.

Його найменьший вимір на 2 см коротший за порередній ( тобто коротший за 6 см. ):

6 - 2 = 4 см.

Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює:

V = 8 × 6 × 4 = 192 см³.

Отвечает Занина Катя.

Ответ:

192 см³

Пошаговое объяснение:

Наибольшее измерение (a) = 8 см

Среднее измерение (b) = 8 - 2 = 6 см

Наименьшее измерение (c) = 6 - 2 = 4 см

V = a * b * c

V = 8 * 6 * 4 = 192 см³