Яким має бути значення m, щоб сума 3 + (−8) + 6 + (−10) + m дорівнювала 5? Виберіть одну

відповідь: 11 10 9 14 знайд суму всіх цілих чисел, що розташовані на координатній прямій між числами −24 та 27. (Введіть значення)

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Сергей.

Пошаговое объяснение:

1

3 + (-8) + 6 + (-10) + m = 5

3 - 8 + 6 - 10 + m = 5

-9 + m = 5

m = 5 + 9

m = 14

2

Между числами -24 и 27 расположены целые числа от -23 до 26

Сумма чисел от -23 до 23 в сумме будет давать 0, так как в этом промежутке все числа противоположны друг другу. Нужно лишь найти сумму трёх чисел: 24; 25; 26

24 + 25 + 26 = 75

Отвечает Чупров Руслан.

Відповідь:

m=14

сума = 75

Покрокове пояснення:

3 + (−8) + 6 + (−10) + m = 5

3-8+6-10 +m=5

-9+m = 5

m = 5+9

m = 14

перевірка: 3 - 8 + 6 -10 +14= 5

****

Сума всіх цілих чисел, що розташовані на координатній прямій між числами −24 та 27 :

-23 + (-22) + (-21) + (-20) + (-19) + (-18) + (-17)  + (-16) + (-15) + (-14) + (-13) + (-12) + (-11)  + (-10) + (-9) + (-8) + (-7) + (-6) + (-5) + (-4) + (-3) + (-2) + (-1) + 0 + 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 + 10 +11 +12 +13 +14 +15 +16 +17+ 18 + 19 + 20 +21 + 22 +23 +24 +25 +26 = 75