-109 ,732+(-17,043)=-15, 132 +14,897=будь ласка можна відповіді та розв'язання ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Юлия.

Пошаговое объяснение:

1

-109,732 + (-17,043) = -109,732 - 17,043 =

-(109,732 + 17,043) = -126,775

-15,132 + 14,897 = -(15,132 - 14,897) = -0,235

Отвечает Митрошкина Лиза.

Ответ:  -109,732+(-17,043) = -109,732-17,043 = -126,775

             -15, 132 +14,897 = -0,235

Пошаговое объяснение:

Дивись,

1) -109,732+(-17,043), спочатку розкриваємо дужки + на - дає мінус тобто -109,732+(-17,043) = -109,732-17,043 відповідно = -126,775

2) -15, 132 +14,897 ( дивишся який знак більше, в цьому випадку - більше (15, 132 більше ніж 14,897), відповідно знак та дія також мінусова (15,132-14,897)) = -0,235