із києва до дніпра виїхав автомобіль, а через годину назустріч йому з дніпра — автобус. знайдіть

довжину траси,по якій вони рухалися,якщо швидкість автомобіля дорівнює 90 км/год, автобуса — 76 км/год, а їх зустріч відбулася через 2 год після виїзду автобуса

Ответы на вопрос

Отвечает Тверской Семён.

Відповідь:

Довжина траси 422 км.

Покрокове пояснення:

Використуємо формулу для визначення подоланного путі ( S ) за умови відрмих швидкості ( V ) та часу подолання цьго шляху ( T ).

S = V × T

Автомобіль, що їхав із Києва до Дніпра перебував у дорозі 3 години, за цей час він подолав 90 × 3 = 270 км.

Автобус, що їхав із Дніпра до Києва перебував у дорозі 2 години, за цей час він подолав 76 × 2 = 152 км.

Довжина траси, по якій вони рухалися, дорівнює сумі шляхів, що подолали автомобіль та автобус 270 + 152 = 422 км.