ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!! Задача: з міста А до міста В виїхав автобус,а через 0,4 год

назустріч йому з міста В- автомобіль. Через який час після свого виїзду автомобіль зустріне автобус,якщо швидкість автомобіля дорівнює 85 км/год, автобуса 75км/год, а відстань між містами - 270?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворсина Соня.

1) 75 · 0,4 = 30 (км) - проїхав автобус до того як виїхав автомобіль

2) 85 + 75 = 160 (км/год) - швидкість зближення

3) 270 - 30 = 240 (км) - відстань між автобусом і автомобілем, яку вони разом подолали.

4) 240 : 160 = 1,5 (год) - зустрінеться автомобіль і автобус.

Відповідь: 1,5 год.