Відстань між містами А і Б дорівнює 660 км. З міста А в місто Б зі швидкістю 60 км/год виїхав

автомобіль, а через 4 год після цього йому назустріч з міста Б виїхав другий автомобіль. Вони зустрілися через 3 год після виїзду з міста Б. Знайдіть швидкість другого автомобіля (км/год)

Ответы на вопрос

Отвечает Томилин Стёпа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60*4=240км проехал первый автомобиль до того как выехал второй

660-240=420км осталось им проехать

420:3=140км/ч скорость сближения

140-60=80км/ч скорость второго автомобиля