4/25 За перший день було прокладено 4/25 км дороги, а за 3/25 другий — на км більше, ніж за

перший. Скільки кілометрів дороги було прокладено за два дні Пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

3/25 + 4/25 = 7/25

7/25 + 4/25 =11/25

Пошаговое объяснение:

вот пожалуйста