написати канонічні рівняння прямої,що проходить через точку М0(2;0;-3) паралельно прямій

х-1/5=у+2/2=z+1/-1​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

напрямний вектор заданої прямої має координати (5;2;-1), оскільки шукана пряма паралельна до даної, то напрямні вектори співпадають

 \frac{x - 2}{5}  =  \frac{y}{2}  =  \frac{z + 3}{ - 1}