Одна сторона трикутника у 3 рази більша другої, а третя на 1,5 см більша другої. Периметр

трикутника 12,2 см. Знайдіть сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнова Софья.

Відповідь:

перша ст -? у 3 рази більша ніж друга ст.

друга ст -?

третя ст -? На 1,5 більше ніж друга.

P.трикут . - 12,2см

x+x*3+x+1,5= 12,2см

x= 12,2 - 1,5 = 10,7cm - x+x*3

x*5=10,7

x= 10,7:5 = 2,14cm - 2ст

далі треба 2,14 см * 3 = 6,42 см

потім треба 2,14см + 1,5см = 3,64 см

Відповідь: Перша сторона = 6,42 см , Друга сторона = 2,14 см , Третя сторона = 3,64см