975." Знайдіть значення виразу, обираючи зручний порядок обчислень: 1) (5,93 +67,5) - 27,5; 2)

7,29 (3,961 +2,29).

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Денис.

Ответ:

45,93; 45,56979

Пошаговое объяснение:

1) Можна спочатку додати числа 5,93 і 67,5, а потім відняти 27,5:

(5,93 + 67,5) - 27,5 = 73,43 - 27,5 = 45,93

Також можна відразу відняти 27,5 від 67,5, а потім додати 5,93:

(5,93 + 67,5) - 27,5 = 40,0 + 5,93 = 45,93

Отже, результат дорівнює 45,93.

2) Спочатку потрібно виконати додавання в дужках:

3,961 + 2,29 = 6,251

Потім перемножити результат додавання на 7,29:

7,29 × 6,251 = 45,56979

Отже, результат дорівнює 45,56979 (заокруглуючи до двох знаків після коми).