І ще один вопрос помижіть будь ласка.. Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між

числами -27 та 24... Знайдіть їх суму.... ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАМ 20 БАЛІВ...

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Ира.

Відповідь:

На координатній прямій між числами -27 та 24 розташовано 24 - (-27) + 1 = 52 цілих числа. Щоб знайти їх суму, необхідно знайти середнє арифметичне цих чисел і помножити його на їх кількість.

Середнє арифметичне цих чисел буде дорівнювати (24 + (-27)) / 2 = -1.5.

Отже, сума всіх цілих чисел на координатній прямій між -27 та 24 дорівнює:

сума = кількість чисел * середнє арифметичне = 52 * (-1.5) = -78.

Покрокове пояснення: