Знайдіть різницю чисел -3 і -10 Розв'яжіть рівняння 7,5+х = 6,5


Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

Ответ:

1) -3 - (-10) = - 3 + 10 = 7

2) 7,5 + х = 6,5

    х = 6,5 - 7,5

    х = - 1