Обчисли значення виразу. А)9-5 7/11= 7/11 це дріб


Ответы на вопрос

Отвечает Фазылов Марсель.

9 - 5 \times \frac{7}{11}  = 8 \times \frac{11}{11}  - 5 \times \frac{7}{11}  = 3 \times \frac{4}{11}