ДАЮ 25 БАЛІВ Знайди коорлинати точки перетигу граy=x+2 з вісою x фіка функції ( ...; )


Ответы на вопрос

Отвечает Бутылкина Катюша.
У=х+2
0=х+2
-х=2 |•(-1)
х=-2