Обчисли площу поверхніа) куба з ребром 15 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Литомина Виктория.

Ответ:

Площа поверхні куба дорівнює 1350 см²

Пошаговое объяснение:

Обчисли площу поверхні  куба з ребром 15 см

Куб - прямокутний паралелепіпед, у якого всі ребра рівні.

Площа поверні куба:

\boxed{\bf S=6a^{2} }

За умовою а=15 см, тоді:

S=6·15²=6·225=1350 cм²

#SPJ1