Обчисли площу поверхні куба, ребро якого дорівнює 4,2 м. б) Обчисли площу поверхні прямокутного

паралелепіпеда з вимірами 54 см; 8 см та 2,1 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Турдыев Саша.

Ответ:

=

Пошаговое объяснение:

а)У куба всі ребра рівні при цьому  кожна з 6 граней куба є квадратом зі стороною 4,2 см.

Звідси маємо  площа поверхні куба:

S=6a²= 6* 4,2²= 105,84см²

a²=4,2²=17,64 см² площа грані куба.

б) а=54 см  b=8 см с=2,1см

Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда дорівнює:

S=2ab+2ac+2bс

S= 2*54*8+2*54*2,1+2*8*2,1= 864 + 226,8 + 33,6 = 1124,4см²