З двох міст,відстань між якими 190 км ,одночасно назустріч один одному виїхали два

мотоциклісти.Швидкість руху першого мотоцикліста 45 км/год ,а другого - 50 км /год . Через скільки годин вони зустрінуться ???

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Елизавета.

Ответ:

Мотоциклісти зустрінуться через 2 години

Пошаговое объяснение:

Спочатку треба знайти суму цих швидкостей

1)45км/год + 50км/год = 95км/год

Тепер можна шукати кількість годин

2)190км ÷ 95км/год = 2 години

Отвечает Комарова Богдана.

Ответ:

Через 2 години

Пошаговое объяснение:

1. Знайдемо швидкість їхнього зближення:

45+50=95 (км/год)

2. Знайдемо час через який вони зустрінуться:

190/95=2 (год)

Если не сложно, отметь пожалуйста мой ответ как лучший