54 067-5 848 + 31 824 : 78.


Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Привіт! Мене звати Santoru, ось відповідь на твоє запитання.

Для вирішення цього прикладу потрібно дотримуватися правил математичних операцій, а саме виконувати дії в тому порядку, в якому вони записані:

Спочатку потрібно виконати ділення 31 824 : 78 = 408.

Потім додаємо до цього результату число 54 067-5 848 = 48 219.

Отже, відповідь на приклад 54 067-5 848 + 31 824 : 78 дорівнює 48 219 + 408 = 48 627.

Отже, 54 067-5 848 + 31 824 : 78 = 48 627.