ДУЖЕ СРОЧНООООООООООООООООООООООООО ДАЮ 100 БАЛІВ Скласти рівняння діаметра кола N(n1;n2) якщо

N(0;1).

Ответы на вопрос

Отвечает Скубилова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Діаметр кола - це отрізок, який проходить через центр кола і має кінці на колі. Якщо точка N(n1;n2) є на колі з центром O(0;0) і радіусом R, то діаметр можна представити у вигляді векторного рівняння:

D = t * N, де t - параметр, а N - вектор, що йде від центру кола до точки N.

Знаючи, що центр кола знаходиться в точці O(0;0), а точка N лежить на колі, можна визначити радіус кола, який буде відстанню між центром та точкою N:

R = |N - O| = |N| = sqrt(n1^2 + n2^2)

Отже, діаметр кола можна записати у вигляді векторного рівняння:

D = t * N = t * (n1, n2)

де t - параметр, який може приймати будь-яке дійсне значення, а N(n1;n2) - вектор, який йде від центру кола до точки N.

Якщо точка N(0;1) лежить на колі з центром O(0;0), то радіус кола буде R = |N| = sqrt(0^2 + 1^2) = 1, а діаметр кола можна записати у вигляді векторного рівняння:

D = t * N = t * (0, 1)

де t - параметр, який може приймати будь-яке дійсне значення.