7/12 + (-13/18) помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Дробинин Артемий.

Відповідь:

7/12 + (-13/18) = -5/36

Покрокове пояснення:

Знаменником може бути найменше спільне кратне (НСК) 12 та 18, яке дорівнює 36. Тому потрібно перетворити дроби так, щоб вони мали знаменник 36:

7/12 = 21/36 (множимо чисельник і знаменник на 3)

-13/18 = -26/36 (множимо чисельник і знаменник на 2)

Тепер можемо додати ці дроби, склавши їх чисельники та зберігши спільний знаменник:

21/36 + (-26/36) = -5/36

Отже, сума дробів 7/12 та -13/18 дорівнює -5/36.