Знайдіть площу рівнобічної трапеції, основи якої дорівнюють 24 см і 14 см, а бічна сторона - 12

см. Знайдіть площу круга, вписаного в трикутник з

Ответы на вопрос

Отвечает Утешов Сагдат.

Ответ:      207.1 см².

Пошаговое объяснение:

Знайдіть площу рівнобічної трапеції, основи якої дорівнюють 24 см і 14 см, а бічна сторона - 12 см.

----------------

ABCD - трапеция. AB=CD=12 см. BC = a=14 см.  AD=b=24 см.    

S=h(a+b)/2.

Проведем BH=h.

AH=(24-14)/2=10/2=5 см.

h=√(AB²-AH²)  = √(12²-5²) = √(144-25)=√119≈10.9 см.

S=10.9(24+14)/2 = 10.9*38/2 = 10.9*19 = 207.1 см².

*******************

Знайдіть площу круга, вписаного в трикутник з - ???