5 3/7 + |- 3 5/28| - |-1 9/14 = Будь ласка знайдіть значення виразу


Ответы на вопрос

Отвечает Мукашева Самал.

Ответ:

5 3/7 + |- 3 5/28| - |-1 9/14|=5 3/7 +3 5/28-1 9/14=195/28=6 27/28

Пошаговое объяснение:

Можна кращу відповідь