40³-343/ 33 + 280=помгите​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахиярова Аделина.

Розглянемо дане вираження крок за кроком, виконуючи операції в правильному порядку:

1 Спочатку виконаємо операцію у дужках:

40³ - (343/33) + 280

2 Обчислимо значення в дужках:

40³ - (343/33) + 280 = 64000 - (343/33) + 280

3 Знайдемо значення виразу в дужках, обчислюючи спочатку дріб:

343/33 = 10.39 (округлено до сотих)

4 Підставимо значення, знайдене в кроку 3, в початкове вираження та продовжимо обчислення:

40³ - (343/33) + 280 = 64000 - 10.39 + 280

5 Обчислимо значення, скориставшись звичайним порядком операцій, тобто виконаємо спочатку підрахунок степеня, а потім додавання та віднімання:

40³ - (343/33) + 280 = 64000 - 10.39 + 280 = 63709.61 + 280 = 63989.61

Отже, 40³ - 343/33 + 280 дорівнює 63989.61.