Знайди корені рівняння:(x-8)|x+3|=0.помогите пожалуйста,даю 15 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Сарсембай Алихан.

Ответ:

(x-8)|x+3|=0

x-8=0

|x+3|=0

x=8

x=-3

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сомова Маша.

Ответ: рівняння має два корені: x1 = 8 та x2 = -3.

Пошаговое объяснение:

(x-8)|x+3| = 0

або (x-8) = 0, або |x+3| = 0.

Якщо (x-8) = 0, то x1 = 8. Це перший корінь рівняння.

Якщо |x+3| = 0, то x+3 = 0. Це дає другий корінь рівняння:

x2 = -3.

Отже, рівняння має два корені: x = 8 та x = -3.