Перше число дорівнює 160, друге число складає 40% від першого, а третє - 25% від другого. Обчислити

середнє арифметичне цих чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хотская Ай.

Ответ:

80.

Пошаговое объяснение:

Друге число буде дорівнювати:

40% * 160 = 0,4 * 160 = 64

Третє число буде дорівнювати:

25% * 64 = 0,25 * 64 = 16

Середнє арифметичне трьох чисел буде:

(160 + 64 + 16) / 3 = 240 / 3 = 80

Отже, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 80.

Отвечает Шубина София.

Ответ:

Відповідь: середнє арифметичне цих чисел - 80

Пошаговое объяснение:

1) 160:100*40=64 - друге число

2) 64:100*25=16 - третє число

3) (160+64+16):3 = 80

Відповідь: середнє арифметичне цих чисел - 80