Для пошиття ляльок купили за однаковою ціною білий велюр на 2520 грн і жовтий велюр на 2100 грн. До

того ж жовтого велюр купили на 4 м менше. Скільки метрів білого і жовтого велюр окремо купили для пошиття ляльок?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Анастасия.

Ответ:

Позначимо кількість метрів жовтого велюру через x. Тоді кількість метрів білого велюру буде дорівнювати x + 4 (з умови задачі жовтого велюру купили на 4 м менше, ніж білого). Вартість обох видів велюру однакова, тому:

2520 грн = 2100 грн

Ділимо обидві частини на 2100 грн, отримуємо:

2520 / 2100 = x / (x + 4)

x = 12

Тому жовтого велюру купили 12 м, а білого - 16 м (x + 4 = 16).

Отже, для пошиття ляльок купили 12 м жовтого велюру та 16 м білого велюру.