Срочно надо 25 б Написати всі цифри, які можна поставити замість букви а, щоб вийшла вірна

нерівність. 0,1а < 0,14. 1,2,3 0,1,2,3,4 5,6,7,8,9 0,1,2,3 Питання №2 ? 2 бали Обчислити: 1/8 12/7 3/4 Питання №3 ? 2 бали Розв’яжіть рівняння |x| = 11. 11 - 11 1/11 11 або -11 Питання №4 ? 2 бали Виконайте дії: 2,895 2,32 2,302 0,575 Питання №5 ? 2 бали Розташуйте числа -4,05; 0; -4,25; 4,17; -4,1; 4,6 у порядку зростання: -4,05; -4,1; -4,25; 0; 4,17; 4,6 -4,25; -4,05; -4,1; 0; 4,6; 4,17 -4,1; -4,25; -4,05; 0; 4,6; 4,17 -4,25; -4,1; -4,05; 0; 4,17; 4,6 Питання №6 ? 2 бали Брат і сестра зробили покупку на 90 грн. Брат заплатив 0,3 вартості покупки, а сестра решту суми. Скільки грошей заплатила сестра за покупку? Відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманова Ангелина.

Відповідь:

Вірна нерівність 0,1а < 0,14 може бути задоволена, якщо замість букви "а" використовувати будь-яку цифру від 0 до 3. Таким чином, можна поставити замість букви "а" наступні цифри: 0, 1, 2, 3.

Питання №2:

1/8 = 0.125

12/7 ≈ 1.7143

3/4 = 0.75

Питання №3:

Розв’язок рівняння |x| = 11: x може бути 11 або -11.

Питання №4:

Виконання дій:

2,895 + 2,32 = 5.215

5.215 - 2,302 = 2.913

2.913 * 0,575 = 1.675

Питання №5:

Розташування чисел у порядку зростання: -4,25; -4,1; -4,05; 0; 4,17; 4,6

Питання №6:

Якщо брат заплатив 0,3 вартості покупки, а сестра заплатила решту, то:

0,3 * 90 = 27 грн заплатив брат

90 - 27 = 63 грн заплатила сестра за покупку.

Покрокове пояснення: