Знайдіть різницю чисел -3 і -10Розв'яжіть рівняння 7,5+x=6,5Знайдіть суму чисел -3;-4;-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Женя.

1.

-3-(-10)= -3+10= 7

2.

7,5+х=6,5

х=6,5-7,5

х= -1

Ответ:-1

3.

(-3)+(-4)+(-5)= -(3+4+5)= -12