Знайди значення виразу 22:(1 цілу 2/9+ 3 цілих 7/9)+2,8•1,5 Пошагово


Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Варвара.

22 : (1\frac{2}{9} + 3\frac{7}{9}) + 2,8 * 1,5 = 8,6

1) 1\frac{2}{9} + 3\frac{7}{9} = 4\frac{2+7}{9} = 4\frac{9}{9} = 5

2) 22 : 5 = 4,4

3) 2,8 * 1,5 = 4,2

4) 4,4 + 4,2 = 8,6