‼️дам 70 балів‼️Спростіть вираз: ( написати кожну дію що потрібно робити ) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Анна.

Ответ:

kpm

Пошаговое объяснение:

-1 1/7к * 1 3/4р * (-1/2m) =

(-1 1/7 * 1 3/4 * (-1/2)) * k * p * m =

(-8/7 * 7/4 * (-1/2)) * k * p * m =

(-2/1 * 1/1 * (-1/2)) * k * p * m =

1 * kpm = kpm