Розв'язати кожне рівняння окремо і знайти суму коренів даних рівнянь: -10x-3=-17х + 25 та -11 - 4x

= -1 - 9x.сроочноо дам 50 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенков Егор.

Ответ:

1) -10x-3=-17х + 25

тут неповне квадратне рівняння, зробимо по принципу віжомі вправо, невідомі вліво

-10х + 17х = 25+3

7х = 28

х = 4

2) -11 - 4x = -1 - 9x

тут неповне квадратне рівняння, зробимо по принципу віжомі вправо, невідомі вліво

-4х+9х = -1+11

5х=10

х= 2

нам треба сума коренів, отже, відповідь: 4+2 = 6

Пошаговое объяснение: