Помогите решить пример с действями(297+165) ×4-(945÷7+1498)


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Муршут.

Відповідь:

215.

Покрокове пояснення:

  1. Сначала решаем операции в скобках: 297 + 165 = 462 и 945 ÷ 7 = 135
  2. Заменяем скобки на результаты: (462) ×4-(135+1498)
  3. Решаем сложение и умножение: 462 × 4 = 1848 и 135 + 1498 = 1633
  4. Заменяем на результаты: 1848-(1633)
  5. Решаем вычитание: 1848 - 1633 = 215
  6. Итоговый ответ: (297+165) ×4-(945÷7+1498) = 215
Отвечает Скрылёв Дмитрий.

Спочатку виконаємо дії всередині дужок:

(297 + 165) × 4 - (945 ÷ 7 + 1498) =

462 × 4 - (135 + 1498) =

Потім знайдемо значення в дужках відразу після виконання ділення:

462 × 4 - (135 + 1498) =

462 × 4 - (135 + 214) =

Тоді знайдемо суму чисел всередині дужки:

462 × 4 - (135 + 214) =

462 × 4 - 349 =

Нарешті, перемножимо 462 на 4 та віднімемо 349:

462 × 4 - 349 =

1848 - 349 =

Отримали:

1499

Отже, вираз (297+165) ×4-(945÷7+1498) дорівнює 1499.