9 кг 387г : 5 г розвязати


Ответы на вопрос

Отвечает Бабурина Мария.

Я росписав також і пояснення в додаток до рішення

Перш за все, треба перевести кілограми у грами, тому ми маємо:

9 кг = 9 * 1000 г = 9000 г

Тепер додамо до цього 387 г:

9000 г + 387 г = 9387 г

Тепер розділимо це число на 5 г:

9387 г / 5 = 1877 г з залишком 2 г

Відпоідь: результатом буде 1877 г з залишком 2 грами.

Отвечает Бычилова Анастасия.

Ответ:

1877.4 грамм к если перевести то будет 1 кг 877 гр если не ошибаюсь