Знайдіть число, якщо 0,6 його становить 4,8. Розв'яжіть рiвняння: 3.5.x=0.07 и можно пж рівняння

0,7а+0,7b якщо a+b=10 2)4,2x-4,2y якщо x-y=0,1❤❤❤❤❤​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Роман.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 4,8 : 0,6 = 8

2) 3.5.x=0.07

х = 0,07 : 3,5

х = 0,02

3) 0,7а+0,7b якщо a+b=10

0,7а+0,7b = 0,7(а+b) = 0,7•10 = 7;

4) 4,2x-4,2y якщо x-y=0,1

4,2x - 4,2y = 4,2(x-y) = 4,2•0,1 = 0,42