На скільки більша маса телевізора,ніж комп'ютера,якщо маса 11 телевізорів 99кг,а маса 12комп'ютерів

48кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Поспелова Наташа.

1)  99 : 11 = 9 (кг) - маса одного телевізора.

2)  48 : 12 = 4 (кг) - маса одного комп'ютера.

3) 9 - 4 = 5 (кг) - різниця.

Відповідь:  на 5 кг маса телевізора більша, ніж комп'ютера.