1. Чи є число 2 Розв'яжи - 5 коренем рівняння: а) - 2x=10; б) x+8= 3; B) x - 2 = пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Березкин Иван.

Ответ:

ну тут не повне завдання, зроблю лише для а та б

а) -2*2 = 8 \neq 10, число 2 не корінь

-2*(-5) = 10 = 10, число -5 корінь

б) 2+8 = 10 \neq 3, число 2 не корінь

-5 + 8 = 3 = 3, число -5 є корінь

Пошаговое объяснение: