7. Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 78,3 км/год і 2 год зі швидкістю 85,8 км/год. Знайдіть

середню швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дима.

Ответ:

Середня швидкість автомобіля 81,3 км/год.

Пошаговое объяснение:

Середня швидкість - це окреме від розподілу всієї відстані і всього часу.

Тому:

1) 3 · 78,3 = 234,9 (км) - відстань, пройдена за 3 год;

2) 2 · 85,8 = 171,6 (км) – відстань, пройдена за 2 год;

3) 234,9 + 171,6 = 406,5 (км) – вся відстань;

4) 3 + 2 = 5 (год) - весь час у дорозі;

5) 406,5 : 5 = 81,3 (км/год) – середня швидкість.

Отвечает Завацкий Максим.

Ответ:

81,3 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 78,3 = 234,9 (км) - проехал автомобиль за 3 часа

2) 2 * 85,8 = 171,6 (км) - проехал автомобиль за 2 часа

3) 3 + 2 = 5 (часов) - был в пути. автомобиль

4) 234,9 + 171,6 = 406,5 (км) - проехал автомобиль за 5 часов

5) 406,5 : 5 = 81,3 (км/ч) - средняя скорость автомобиля на всем пути