Hellllllllllppppppp!!!!!!!!!! 60 балівДіагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 10√5 см, а

його висота 10 см. Знайдіть площу повної поверхні циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Пикалов Антон.

Відповідь:

Площа повної поверхні циліндра складається з площі основ та площі бічної поверхні.Площа основи циліндра дорівнює площі кола радіусом, що дорівнює половині діагоналі основи. Знаходимо радіус кола:r = 10√5 / 2 = 5√5Площа основи:S_осн = πr² = π(5√5)² ≈ 78.54 см²Площа бічної поверхні циліндра дорівнює добутку периметру основи на висоту циліндра. Знаходимо периметр кола:P = 2πr = 2π(5√5) ≈ 31.42 смТоді площа бічної поверхні:S_біч = Ph = 31.42 * 10 = 314.2 см²Отже, площа повної поверхні циліндра:S_повн = 2S_осн + S_біч = 2(78.54) + 314.2 ≈ 471.78 см²Відповідь: 471.78 см².