Розв’язати задачі. 1.Визначте масову частку цукру у чашці чаю, якщо маса води становить 300г, а

маса цукру – 30г. 2.Обчисліть масу розчину солі у якому міститься 100г солі. Масова частка солі становить 15%. 3.Яка маса соди міститься у розчині соди масою 400 г, якщо масова частка соди становить 25%?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Дэн.

Ответ:

Объяснение:

1)

m(р-ну) =  m(води) +  m(цукру) = 300 + 30 = 330 г

w(цукру) = m(цукру)/m(р-ну) * 100% = 30/330 * 100% = 9,1%

2)

m(р-ну) = m(солі)/w(солі) * 100% = 100 : 15% * 100% = 666,6 г

3)

m(соди) = m(р-ну) * w(соди) : 100% = 400 * 25% : 100% = 100 г